Металлоискатели в Симферополе и Крыму  
Про нас Наша адреса Новини Доставка Як зробити замовлення
  

Грунтовий металошукач MINELAB E-Trac Basic

Грунтовый металлоискатель MINELAB E-Trac Basic
1670 у.е.
43754 грн.
Заказать по телефону:
+38 (099) 477-67-98
Бесплатная!
экспресс доставка
по всей Украине в течении 1-2 дней!
Опис Характеристики Фотографії Отзывы Відео

Minelab Explorer E-Trac
Четверта версія знаменитого металошукача Minelab Explorer. Зустрічайте! Новий 28-ми частотний металошукач Minelab Explorer E-Trac.

Одна з особливостей новго металошукача Minelab Explorer E-Trac - повністю русифікований інтерфейс.Навряд чи тепер можна буде почути думку, що E-Trac складний в освоєнні металошукач. Інженери намагалися зробити його максимально простим, як то кажуть - включив і працюй. Навіть новачок відразу зможе приступити до роботи, використовуючи тільки заводські установки.
Ще простіше стало зі створенням масок дискримінатор, тепер немає необхідності самому створювати маски, їх можна просто завантажити з інтернету, і встановивши їх (до 4-х) приєднавши E-Trac до комп'ютера через порт USB.

E-Trac володіє кращим дискримінатор у світі, тому що використовує для визначення типу металу дві фізичні властивості металу - провідність і індуктивність, з виведенням інформації на дисплей у вигляді графіка.Що дозволяє дуже точно визначати тип металу і працювати в тому числі на сильно засмічених ділянках, наприклад, у міському парку чи на пляжі, легко ігноруючи сміття.

Новий 32-х бітний мікропроцесор Значно прискорив обробку 28-ми частотного сигналу і дозволив збільшити шкалу дискримінації до розміру 50х35 одиниць, 1750 сегментів, тим самим, поліпшуючи якість дискримінації. У 3-ї моделі Explorer SE шкала дискримінації 31х31, 961 сегмент.

Нова технологія визначення глибини до мети точно визначає глибину, дозволяючи відрізнити поверхневий сміття, від цінної знахідки що лежить глибше. При бажанні можна ігнорувати непотрібні поверхневі цілі при пошуку старовинних монет або скарбу.

Нова система настройки чутливості і технологія автоматичної настройки на грунт з цифровою фільтрацією AGC дозволяє завжди підтримувати максимальну чутливість, незважаючи на мінералізацію грунту і гарячі камені.
Ви можете використовувати як ручну, так і автоматичне налаштування чутливості. Спеціальний індикатор мінералізації грунту допоможе правильно налаштувати чутливість.
Мабуть, одна з головних особливостей E-Trac-повністю русифікований інтерфейс.Інженери намагалися зробити його максимально простим, як то кажуть - включив і працюй. Навіть новачок відразу зможе приступити до роботи, використовуючи тільки заводські установки.
Проста маска дискримінації QuickMask-корисний інструмент щоб перевірити або ігнорувати, наприклад, невеликі залізні мети, не створюючи спеціальну складну маску дискримінації.QuickMask аналогічна маскам дискримінації застосовуються у звичайних металошукачі і може використовуватися як режим "всі метали".
Регулювання параметра FE шкали по вертикалі від 1 до 35 дозволяє ігнорувати залізні мети.Регулювання CE по горизонталі від 1 до 50 дозволяє ігнорувати кольорові цілі, наприклад, в діапазон від 1 до 2 потрапляє фольга.
Для розпізнавання типу металу в металошукачі E-Trac застосована графічна система ідентифікації цілі SmartFind у вигляді системи координат з осями CO (Conductivity-Індуктивність) від 1 до 50 і FE (Ferrous-Провідність) від 1 до 35 одиниць.
металошукач перевіряє обидва параметри виявленої цілі і виводить інформацію у графічному вигляді та числовому.Дана система дискримінації дозволяє найбільш точно визначати тип металу і на сьогодні є кращою в світі, тому що мета перевіряється не тільки по провідності металу, але і по індуктивності.
Екран поділений на дві частини - чорну і білу. Біла зона - зона прийому цілі, чорна - ігнорування.Графічний показ дублюється числовим, який легко запам'ятовується і дозволяє більш точно настроювати дискримінатор.

Вперше у світі в металошукачі Minelab Explorer E-Trac з'явилася можливість обмінюватися настройками і масками дискримінації з товаришами через мережу інтернет,підключивши металошукач до комп'ютера через звичайний USB порт.
FBS - 28-м частотна технологія виявлення з частотами від 1,до 100 КГц.
AGС - автоматичне налаштування на грунт з цифровою фільтрацією.
Smartfind - технологія визначення типу металу за індуктивності і провідності.
28 частот від 1,5 до 100 кГц
Мікропроцесор 32bit, 48MHz
Автоматичне регулювання балансу грунту.Нова технологія балансу грунту AGС з цифровою фільтрацією
4 призначених для користувача програми
Люмінесцентна підсвічування дисплея
Звукова, графічна (Smartfind) і числова (QuickMask) дискримінація.
Шкала дискримінації 50х35 - За індуктивності і провідності. 1750 сегментів дискримінації.
USB порт для зв'язку з комп'ютером.
Звуковий і графічний режими точного виявлення цілі PinPoint
Індикатор глибини залягання мети, від 0 до 30 см.
Регулювання чутливості від 1 до 30, автоматична або ручна з індикатором мінералізації грунту
Регулювання гучності від 1 до 30
Розпізнавання типу кольорового металу по звуку: 1,2,4 тони або поліфонія. Вбудований динамік або стерео навушники 100 Ом.
Тональний фон від 1 до 50, з регулюванням тональності від 1 до 30.
Автоматична або ручна (від 1 до 11) відбудова від електричних перешкод.
Живлення від 8 пальчикових батарей тип АА, час роботи від батарей алкалінових 14-18 годин або акумулятора 1600 мА / год.
Робоча температура від -0 до +50 гр. З
Вологість 90% при температурі 40 ° C.
Розмір LCD дісплея240 x 160 pixels (72 мм x 48 мм)
Довжина мінімальна: 1060 мм, максимальна: 1380 мм
Вага з батареями - 1,875 кг.
Комплектація: Катушка FBS 11 "DoubleD із захисним покриттям і бокс для 8 батарей.
арантія на блок керування 2 роки

У Вашій корзині порожньо
 • Скандальная акция
  Профессиональная компьютеризированная модель, хорошо подходящая для профессиональных задач - поиск черного металла, поиск труб, монет, ювелирных изделий и кладов. Аналоговая регулировка дискриминатора позволяет мгновенно перенастраивать прибор под решение новых задач.(укр)далі→
 • 30.11.2011
  Снижение Цен на металлоискатели GARRETT и MINELAB!!!
  Bounty Hunter, серія чудових і недорогих приладів виробництва США, починає своє просування на території СНД, впроваджуючи моделі стали успішними як всередині Сполучених Штатів, так і за їх межами. Bounty Hunter - це якість і надійність, і в той же час простота і доступність.Прилади виробляються в США і мають гарантію 2 роки.далі→
 • 19.03.2011
  Радиоуправляемые модели
  Новітня модель 2010 Металошукач Garrett Euro ACE 350 - це найкращі показники в мінералізованою грунті і при пошуку на пляжі. EuroACE має змінену шкалу дискримінації для більш точної відбудови від сміття і більш високу робочу частоту (8,25 кГц) в порівнянні з попередником . Це робить його ще більш придатним для пошуку кольорових цілей, з істотним поліпшенням чутливості до дрібних об'єктів. Прилад йде з новою котушкою 8,5 × 11 "(28 × 22 см) типу DoubleD, що істотно підвищує його стійкість до мінералізації, робить можливим пошук в солоному грунті і воді, а також забезпечує більш широкий захоплення діаграми спрямованості.далі→
 • 12.12.2011
  Радиоуправляемые модели
  Новітня модель 2010 Металошукач Garrett Euro ACE 350 - це найкращі показники в мінералізованою грунті і при пошуку на пляжі. EuroACE має змінену шкалу дискримінації для більш точної відбудови від сміття і більш високу робочу частоту (8,25 кГц) в порівнянні з попередником . Це робить його ще більш придатним для пошуку кольорових цілей, з істотним поліпшенням чутливості до дрібних об'єктів. Прилад йде з новою котушкою 8,5 × 11 "(28 × 22 см) типу DoubleD, що істотно підвищує його стійкість до мінералізації, робить можливим пошук в солоному грунті і воді, а також забезпечує більш широкий захоплення діаграми спрямованості.далі→